Ceylan Ertem ‘’ütopyalar güzeldir’’ 20 Eylül'de Ada Müzik Etiketiyle Yayınlanıyor...
2010 yılında ilk solo albümü “soluk” ile dikkatleri üzerine çeken Ceylan Ertem’in ikinci albümü ütopyalar güzeldir  Ada Müzik etiketiyle 20 Eylül'de raflarda!


Prodüktörlüğünü Cenk Erdoğan ile birlikte yürüten Ceylan Ertem’e bu albümünde Ediz Hafızoğlu, Alp Ersönmez, Cenk Erdoğan, Gökhan Sürer, Murat Çopur, Ertan Şahin, Amy Salsgiver, Aslıhan Güngör, Adam Matta gibi değerli müzisyenler eşlik ettiler. Ceylan Ertem kendi şarkılarının yanı sıra söz ve müziği Mabel Matiz’e ait olan cennetin ırmakları ve Ferhan Şensoy’un bu albüme de ismini veren ütopyalar güzeldir şarkılarını albüme kattı. Bununla birlikte sözleri Ömer Hayyam’a ait “ne güzel gün”şiiri Ertem’in müziği ile yeniden yorumlandı. Ceylan Ertem Haziran sonu yeni albümün kayıt aşamasını anlatan bir videoyu facebook ve twitter sayfasından takipçileri ile paylaştı.

Ceylan Ertem ''ütopyalar güzeldir'' ile 6 Eylül'de Ankara Nefes Bar'da, 7 Eylül'de Eskişehir Peyote'de,  13 Eylül'de İstanbul Beşiktaş Abbasağa Parkı'nda!Albüm Tanıtımını Dinleyin!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hakan Yılmaz Yeni Şarkılar: "Aklım Hep Sende"

BAKİ DUYARLAR - JAZZ ARK

Dilan Demirel - Arabesk