AYDEDE MUMU ÇOCUK ŞARKILARI

 Zeynep KARALAR ve Kaan OTER ‘den “AYDEDE MUMU ÇOCUK ŞARIKILARI”
ADA Müzik Etiketiyle Yayımlandı. 

AYDEDE MUMU ÇOCUK ŞARKILARI albümü 2017’nin sonlarında planlamaya başlanmış, üzerinde titizlikle çalışılarak son haline getirilmiştir. Zeynep KARALAR’ın söz ve müziklerini hazırladığı albüm şarkılarının düzenlemeleri ise Kaan OTER tarafından yapılmıştır. 


Zeynep KARALAR ve Kaan OTER’in iki eğitimci olarak büyük bir özveri ve heyecanla hazırladıkları bu albüm, çocuklarımıza eğlenceli zamanlar geçirtirken güzel bilgiler vermeyi aynı zamanda da kaliteli müzikle çocuklarımızı tanıştırmayı hedeflemektedir.

Zeynep KARALAR ve Kaan OTER’in albüm hakkında ki ifadeleri şöyle;
Bu albüm, geleceğin taşıyıcısı çocuklarımıza hak ettikleri değeri vermek amacıyla son derece dikkatle tasarlanmıştır. İçinde yer alan 10 adet çocuk şarkısının her biri pedagojik olarak değerlendirilerek albüme alınmıştır. Müzik hafızamızın çok küçük yaşta şekillendiği düşünüldüğünden, kaliteli ve doğru bir müzik anlayışı bu albüme yön vermiştir.  Biliyoruz ki çocuklarımız annelerin söylediği ninniler sayesinde daha konuşmadan müzikle tanışır. Dileğimiz çocuklar müzikten hiç kopmasın, kalplerini ve ruhlarını eğitecek olan şarkılarla büyüsün... 


Daha fazlası için TIKLA!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hakan Yılmaz Yeni Şarkılar: "Aklım Hep Sende"

BAKİ DUYARLAR - JAZZ ARK

Dilan Demirel - Arabesk