Eylem Aktaş ‘’Dizi Müzikleri’’ Albümünün İlk Videosu Bir Tongo Parçası Olan ‘’Hasret’’ e Çekildi.
Eylem Aktaş'ın ‘’Dizi Müzikleri’’ albümünün ilk video klibi aranjörlüğünü Cem Tuncer’in üstlendiği ‘’Hasret’’ isimli şarkıya çekildi.


Eylem Aktaş’ın 13 şarkıdan oluşan “Dizi Müzikleri” albümü,  Gönülçelen dizisinde Tuba Büyüküstün’ün oynadığı “Hasret” karakterinin söylediği aynı adlı şarkıyla başlıyor:  “Hasret 1930’lu yıllarda Seyyan Hanım’ın seslendirdiği,  sözleri  Şefik Gürmeriç’e ait bir tango’’. 

Yapımcılığını Done Production'ın üstlendiği klibin yönetmenliğini Barış Gürsel üstlenirken, çekimler Makina FX'ın stüdyosunda gerçekleştirildi.

Görüntü yönetmenliğini geçtiğimiz sene Berlin Film Festivali'nde Altın Ayı ödülü alan Bal ve Venedik Film Festivali'nde Geleceğin Aslanı ödülünü alan Çoğunluk filmlerinin de görüntü yönetmenliğini yapan Barış Özbiçer'in üstlendiği klipte, arka projeksiyondan yansıtılan  görüntülerin önüne kurulan dekor ve stüdyonun ekipmanları kullanılarak, şarkının yarattığı yanılsama ve özlem duyguları aktarılmaya çalışıldı.

Projeksiyona yansıtılan görsellerin ek çekimleri Bench Studio tarafından gerçekleştirilirken, dekor ve kostüm tasarımı Nerdesin Firuze dahil bir çok filmde çalışmış Can Deniz Şahin'in yönetiminde gerçekleştirildi.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hakan Yılmaz Yeni Şarkılar: "Aklım Hep Sende"

BAKİ DUYARLAR - JAZZ ARK

Dilan Demirel - Arabesk